Email: info@sitris.sk Telefón: +421 948 528 069 +421 948 528 065 | EN SK

Prínosy

​Je to jasné, monitorovacie systémy výroby určite potrebujete. Prečo by ste mali ale spolupracovať práve s nami (okrem toho, že sme samozrejme najlepší)?

Odbornosť

na vývoji, ako aj na úpravách systému, pracujú odborníci s dlhoročnou praxou. Pri vývoji našich systémov spolupracujeme s odborníkmi z univerzít a výskumných inštitúcií.

Inovatívnosť

Počas nášho pôsobenia na trhu sme sa podieľali na rôznych typoch projektov. Preto máme dostatok skúseností s hľadaním nových riešení tam, kde už zabehnuté postupy nefungujú.

Flexibilita

alias prispôsobenie sa vašim softvérom, požiadavkam, pravidlám... Pomenujte, čo potrebujete a my nájdeme spôsob, ako vám k tomu nastaviť systém.

Prípravná analýza

realizácia projektov pre našich klientov je uskutočňovaná v jednotlivých, na seba nadväzujúcich fázach. Prvou fázou je dôkladná analýza, pri ktorej v úzkej spolupráci s klientom definujeme všetky základné potreby a tiež spôsob realizácie projektu. Analytická fáza je nesmierne dôležitá a vykonávame ju veľmi detailne, no stáva sa, že počas realizácie projektu je potrebné vykonať úpravy. S týmto počítame už pri príprave projektu. Keďže naše systémy sú vysoko modulárne, dajú sa zmeny vykonať veľmi rýchlo a presne podľa požiadaviek klienta.

Podpora

pre každý z našich produktov poskytujeme našim klientom dlhodobú podporu vykonávanú odborníkom, ktorý sa na vývoji konkrétneho systému podieľal. Poskytujeme rôzne formy systémovej podpory, záleží od vašich požiadaviek – napríklad 24/7, 24/5, či 8/5.

 

ZÍSKAJTE PONUKU - NECHAJTE NÁM E-MAIL ALEBO ČÍSLO A MY SA VÁM OZVEME