Email: info@sitris.sk Telefón: +421 948 528 069 +421 948 528 065 | EN SK

Pýtajte sa - najčastejšie otázky

Máte otázku? Napíšte nám...

1. Ak sa rozhodnem pre Váš systém, koľko ma to bude stáť?


Odpoveď: Naše systémy sú modulárne a plne ich prispôsobujeme požiadavkám našich klientov. Preto je veľmi zložité bez dôkladnej analýzy povedať, koľko bude celý projekt zavedenia niektorého z našich systémov stáť. Našou prioritou je vždy pomôcť klientovi a čo najviac uľahčiť celý proces, preto ponúkame rôzne spôsoby financovania. Chceme tak sprístupniť naše systémy širokému spektru spoločností.


2. Je váš systém vhodný pre náš typ výroby?                                  


Odpoveď: Náš systém na sledovanie výroby slúži na precízne monitorovanie výrobného procesu. V minulosti sme spolupracovali s klientmi, ktorí používali rôzne typy výroby. V našej spoločnosti máme radi výzvy a prispôsobenie nášho systému na nový typ výroby je práve to, čo nás na tejto práci baví. Pri vývoji našich systémov spolupracujeme s univerzitami a výskumnými centrami. Preto môžeme tvrdiť, že náš systém je vhodný aj pre váš typ výroby.


3. Chceme zefektívniť procesy v našej spoločnosti, ale nevieme ako na to. Viete nám poradiť?    


Odpoveď: Naše tímy pozostávajú z programátorov, ale aj z biznis analytikov, ktorí sa zaoberajú tým, aby spoznali a správne interpretovali vaše potreby. Vďaka tomuto zloženiu tímu sa pozeráme na to, čo potrebujete nielen z programátorského brehu, ale aj z biznis pohľadu. To nám umožňuje vytvoriť a prispôsobiť informačné systémy tak, aby čo najlepšie spĺňali vaše predstavy.

 

ZÍSKAJTE PONUKU - NECHAJTE NÁM E-MAIL ALEBO ČÍSLO A MY SA VÁM OZVEME